Poczujesz, jak BÓL ZĘBA USTĘPUJE I CAŁKOWICIE ZNIKA w mniej niż pół godziny!

Spread the love
    Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania SUPER REZULTAT ! w ciągu 3 miesięcy SCHUDŁAM 15,2 kg! odchudzanie bez diety - skuteczne>>>"

Poczujesz, jak BÓL ZĘBA USTĘPUJE I CAŁKOWICIE ZNIKA w mniej niż pół godziny!

Najlepsze naturalne środki na ból zęba !

Ból zęba może być bardzo silny a ludzie często nie idą do dentysty, gdyż są zbyt przestraszeni. Dopóki nie zbierzesz odwagi, aby w końcu udać się do dentysty, zastosuj któryś z tych 8 domowych sposobów.

DOMOWE SPOSOBY NA BÓL ZĘBA, czyli co na ból zęba.

Dopóki nie zbierzesz odwagi, aby w końcu udać się do dentysty, goździk może pomóc tymczasowo złagodzić ból ! Jak to działa?

Goździki są często używane jako przyprawa do grzanego wina, ciasteczek i niektórych potraw, ale mogą też być potężnym lekarstwem na bolące zęby. Ale nie tylko, gdyż tych domowych sposobów na bóle zębów jest co najmniej 22.

CiekawostkiOzdrowiu.pl-na-bol-zeba-domowe-sposoby-30-min

Oto 8 domowych sposobów:

1. Kiedy poczujesz ból zęba, umieść ROZGNIECIONY GOŹDZIK

na bolesnym miejscu, a następnie przytrzymaj go tam przez 15-30 minut. Poczujesz, jak ból stopniowo ustępuje i całkowicie znika w zaledwie pół godziny!

2. Jeśli twój ból zęba jest silniejszy, nanieś kilka kropli OLEJKU GOŹDZIKOWEGO

(dostępny w aptekach) i ból powinien wkrótce minąć. Olejek goździkowy ma silne działanie przeciwbólowe, które szybko osłabia ból.

3. MIELONE GOŹDZIKI

Zmiel 6 goździków i wymieszaj z odrobiną oliwy z oliwek. Po 10 minutach namocz wacik i przyłóż go w bolesne miejsce.

4. SSANIE GOŹDZIKA

Ssij goździk przez kilkanaście minut. Goździk ma działanie przeciwbólowe i bakteriobójcze.
więcej przepisów na pozbycie się bólu zęba domowym sposobem

SPOSÓB NA NIEŚWIEŻY ODDECH. Poza właściwościami przeciwbólowymi, goździki mają silne właściwości przeciwzapalne i mogą również likwidować nieświeży oddech.

5. CZOSNEK

1 ząbek czosnku, zgnieciony drewnianą łyżką (nie dotykamy czosnku do metalu, gdyż traci swoje właściwości, zostawiamy na 15 minut aby wydzieliła się allicyna, która działa przeciwgrzybiczo i antybakteryjnie) mieszamy z odrobiną soli. Po 15 minutach nakładamy papkę na bolący ząb. Inną opcją jest żucie 1 ząbku czosnku

6. CEBULA I CZOSNEK

Czosnek rozgniatamy drewnianą łyżką na talerzyku (nie dotykamy czosnku do metalu, gdyż traci swoje właściwości, zostawiamy na 15 minut aby wydzieliła się allicyna, która działa przeciwgrzybiczo i antybakteryjnie). Następnie siekamy cebulę i mieszamy z rozgniecionym czosnkiem. Rozgniecioną miazgę czosnku z cebulą należy żuć lub przyłożyć na bolący ząb.

7. IMBIR I PIEPRZ CAYENNE

Siekamy przyprawy i mieszamy w równych proporcjach, dodajemy wodę, tak aby uzyskać konsystencję pasty. Nasączamy wacik i przykładamy do zęba (unikać kontaktu z dziąsłami lub językiem z uwagi na piekący smak).

8. PŁUKANKA Z SODY OCZYSZCZANEJ

Mieszamy łyżkę sody w szklance wody i płuczemy jamę ustną, przytrzymując również dłużej po stronie bolącego zęba.

Ból zęba po leczeniu kanałowy

Ból zęba po leczeniu kanałowym może trwać od kilku godzin do kilku dni, jeśli nie mija, będzie konieczna kolejna wizyta u dentysty, gdyż ból może świadczyć o stanie zapalnym. Do tego czasu zastosuj jeden z domowych sposobów na bóle zębów.

Najlepszym sposobem może się okazać przytrzymywanie w ustach rozpuszczonej w szklance wody łyżeczki sody lub wody utlenionej i delikatne płukanie (wody nie połykać, lecz po wypłukaniu wypluć).

Można również zastosować płukanie naparem z szałwii lub okłady z lodu.

Czasami zanim dotrzemy do dentysty, może się przydać.
Warto znać te sposoby na ból zęba
Najlepsze naturalne domowe sposoby na ból zęba
http://ciekawostkiozdrowiu.pl/bol-zeba-domowe-sposoby/ …

: | CoWartoZobaczyc | FreePhotos | ZDROWIE | Zdrowie-Uroda | hotto | PrzepisyNaZdrowie | ODCHUDZANIE | CzasNaZioła | Naturalne Sposoby | popularne | Domowe Sposoby | Ciekawostki o zdrowiu | WeightLoss | UlubioneInspiracje