WYZWANIE 30 DNI Z MEL B – CAŁY PLAN -10 minut na uda, brzuch, pośladki, ABS

Spread the love
    Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania SUPER REZULTAT ! w ciągu 3 miesięcy SCHUDŁAM 15,2 kg! odchudzanie bez diety - skuteczne>>>"

Na czym polega WYZWANIE 30 DNI Z MEL B?Poznaj CAŁY PLAN TRENINGOWY Z MEL B, tzw WYZWANIE Z MEL B.

Przez cały miesiąc wykonujesz komplet ćwiczeń opracowany przez piosenkarkę i trenerkę fitness Mel B. To bardzo popularne ćwiczenia, które dają rewelacyjne efekty. Trening obejmuje wszystkie newralgiczne partie mięśni: brzuch, uda i pośladki. Dzięki nim traci się nadwagę i cellulit.
Podejmij to WYZWANIE 30 DNI, by już za miesiąc, moc się cieszyć efektami :)

Jedna z dziewczyn ćwiczących z Mel B pisze jakie są EFEKTY MEL B: „2 dzień trzeciego tygodnia i 7 kilo mniej (bez diety)! na prawdę warto dziewczyny, grunt to się nie poddawać!”.
Inna dodaje: „Ćwiczenia są na utratę wagi i na mięśnie ale efekty zależą od organizmu. Każde ćwiczenie pozwala zrzucić parę kilogramów”.
Kolejny cytat: „po 2 tyg już widziałam efekty. Robię MEL B WYZWANIE dokładnie 9 tyg i zmiany są ogromne a i 9 kilo mniej”

loading…
Inna dziewczyna z kolei tak pisze „Hej dzisiaj mam 28 dzień i przy ścisłej diecie udało mi się zgubić z Mel b 11,7kg. Nie mam zamiaru na tym poprzestać bo chce jeszcze zgubić drugie tyle,wtedy będę szczęśliwa.Zaczynając myślałam że to będzie kolejna „Chodakowska” i nie będzie mi się chciało ćwiczyć bo szybko się zmęczę i jestem osoba która bardzo szybko się zniechęca ale mimo iż pierwszy trening musiałam przerywać i odpoczywać dłużej niż Mel B zrobiłam cały mimo że nie dokładnie,a za to teraz robię dokładnie wszystkie ćwiczenia i nie wyobrażam sobie dnie bez poświęcenia go na ćwiczenia i wręcz nie mogę się doczekać tego uśmiechniętego głosu jakim zachęca nasz Mel B. Polecam wszystkim.”

Dziewczyny też radzą, żeby DLA POPRAWIENIA EFEKTÓW „trzymać odpowiednią diete czyli jeść 4-5 posiłków co 2-3 godziny, należy pić dużo wody, wyrzekać się słodyczy i fast foodów”.
Myślę, że warto i te słowa wziąć pod uwagę, szkoda marnować efektów przy dużym bądź co bądź wysiłku fizycznym.
Na początek wszystkie ćwiczenia osobno (średnio to po 10 minut) a potem cały plan treningu na każdy dzień tygodnia. Dzięki temu możesz ćwiczyć z Mel B bez konieczności skakania ze strony na stronę.
NA TEJ STRONIE MASZ CAŁE UPORZĄDKOWANE WYZWANIE Z MEL B (wszystkie ćwiczenia i dzienne treningi). I dlatego ten wpis jest bardzo, bardzo długi. Ale chyba warto mieć wszystko uporządkowane na jednej stronie. Powodzenia.
I wybacz, że ten wpis tak długo się wczytuje ale przy takiej ilości pobrań… tak się niestety dzieje. Coś za coś :)

zdrowie-hotto-pl-30-dniowe-wyzwanie-z-mel-b-na-brzuch-uda-posladki-caly-trening

NA POCZĄTEK POZNAJ POSZCZEGÓLNE ĆWICZENIA NA DANE CZĘŚCI CIAŁA I do tego ROZGRZEWKA:

MEL B ROZGRZEWKA – 10 MINUT– Pamiętaj zaczynać każde ćwiczenie od ROZGRZEWKI, która przygotowuje organizm do wzmożonego wysiłku, zmniejsza ryzyko zwichnięcia i kontuzji :

MEL B NOGI – 10 MINUTOWE ĆWICZENIA NA NOGI Z MEL B – na ujędrnienie pośladków i wyszczuplenie ud, na pozbycie się cellulitu z ud i pośladków.

zdrowie-hotto-pl-moj-sukcesPRZY OKAZJI ŚWIĘTUJĘ MÓJ MAŁY SUKCES – czyli jak schudłam 12 kg bez diety w 3 mce Mogę się wreszcie podzielić moim sukcesem i odkryciem (testowanym osobiście od jakiegoś czasu), czyli Koncentratem Ziół (3 w 1), który (co potwierdzam) oczyszcza, spala tłuszcz, reguluje trawienie, likwiduje zaparcia i odchudza a poza tym co było dla mnie ważne ZMNIEJSZA APETYT NA SŁODYCZE . Ja dzięki temu koncentratowi ziół SCHUDŁAM PONAD 12 KG BEZ DIETY w niecałe 3 miesiące.
I nie jest to reklama tylko moje odkrycie, z którego się cieszę i dzielę – gdy znajduję coś dobrego to uważam, że warto pokazać, nawet jeśli to jakiś produkt a nie domowy przepis. Warunek stosowania, żeby było skuteczne: trzeba przestrzegać zalecenia stosowania 3 x dziennie po łyżeczce na 30 minut przed głównymi posiłkami – jedyna niedogodność to systematyczność i konsekwencja. Bo jak to z ziołami, działają gdy się je konsekwentnie i systematycznie zażywa. Ale za to okazały się skuteczne… bo poza tym, że schudłam to jeszcze nie mam jojo !!!

MEL B POŚLADKI – ĆWICZENIA NA UDA I POŚLADKI – 10 MINUTOWY TRENING Z MEL B szczególnie na ujędrnienie pośladków

MEL B BRZUCH – 10 MINUTOWY TRENING BRZUCHA Z MEL B na płaski brzuch

MEL B – RAMIONA – 10 MINUTOWY TRENING RAMION Z MEL B na piękne ramiona bez żadnych zwisów czy „motylków”

MEL B BIUST – 10 MINUTOWY TRENING KLATKI PIERSIOWEJ I PLECÓW – dzięki tym ćwiczeniom piersi nabiorą kształtu jednak się nie powiększą. Biust stanie się ładniejszy i bardziej ujędrniony

Podobne artykuły, które również interesują innych:
loading...

MEL B ABS – 10 MINUTOWY TRENING ABS Z MEL B NA WYROBIENIE MIĘŚNI BRZUCHA
ABS Z MEL B to ćwiczenie anaerobowe (beztlenowe, spalamy cukry, rosną mięśnie ale nie spalamy tłuszczu). Jeśli masz problemy z ćwiczeniem ABS wprowadź najpierw poniższe „5 minutowe ćwiczenia rozciągające i rozluźniające z Mel B”.

MEL B ROZCIĄGANIE – 5 MINUTOWE ĆWICZENIA ROZCIĄGAJĄCE I ROZLUŹNIAJĄCE Z MEL B – każdy dzień treningowy kończ tymi ćwiczeniami rozciągająco-rozliźniającymi

MEL B CARDIO – 15 MINUTOWY TRENING CARDIO Z MEL B

MEL B CAŁY TYDZIEŃ – POZNAJ CAŁY PLAN TRENINGOWY Z MEL B – TRENINGI NA KAŻDY DZIEŃ SKŁADAJĄCE SIĘ Z POSZCZEGÓLNYCH ĆWICZEŃ:

PONIEDZIAŁEK Z MEL B, czyli kolejno następujące ćwiczenia:
ROZGRZEWKA, TRENING CARDIO, ABS, TRENING BRZUCHA I TENING POŚLADKÓW – CAŁOŚĆ NA PONIEDZIAŁEK:

loading…


WTOREK Z MEL B, czyli kolejno:
ROZGRZEWKA, ABS, TRENING BRZUCHA, TRENING POŚLADKÓW – CAŁOŚĆ NA WTOREK

Mel B opinie: „Najlepsze treningi z Mel B! ramiona, plecy i klatka piersiowa we wtorek polecam wszystkie tego typu treningi od Mel B, jednak nogi to męczarnia, ale efekty są po 4 miesiącach ”

ŚRODA Z MEL B, czyli kolejno:
ROZGRZEWKA, TRENING CARDIO, TRENING BRZUCHA, ABS, TRENING POŚLADKÓW – CAŁOŚĆ NA ŚRODĘ

CZWARTEK Z MEL B, czyli kolejno:
ROZGRZEWKA, TRENING BRZUCHA, TRENING PLECÓW I KLATKI PIERSIOWEJ, TRENING POŚLADKÓW
Do niektórych ćwiczeń będziesz potrzebować dwie litrowe butelki z wodą i kijek treningowy

PIĄTEK Z MEL B, czyli kolejno:
ROZGRZEWKA, TRENING CARDIO, ABS, TRENING BRZUCHA, TRENING POŚLADKÓW

SOBOTA Z MEL B, czyli kolejno:
ROZGRZEWKA, TRENING CARDIO, ABS, TRENING POŚLADKÓW

NIEDZIELA Z MEL B, czyli kolejno:
ROZGRZEWKA, TRENING POŚLADKÓW, ĆWICZENIA ROZLUŹNIAJĄCE

Jako, że niedziela z Mel B jakoś dziwnie z youtube zniknęła, wrzucam MEL B FITNESS TOTAL, czyli wszytko na jednym filmie.
Albo możesz ćwiczyć w niedzielę kolejne 3 wyżej zamieszczone ćwiczenia: „Mel B rozgrzewka”, „Mel b pośladki”, „Mel b rozciąganie”

 
CO O TYM SĄDZISZ
Zostaw komentarz na: facebook.com/ZdrowieHotto
Bądź na bieżąco >>> ciekawostkiozdrowiu.pl, czyli ZNANE i POPULARNE W INTERNECIE Domowe Sposoby na Zdrowie i Urodę – każdego dnia nowe i trendujące informacje – dlatego na facebook(u) koniecznie >>> POLUB STRONĘ ciekawostkiozdrowiu

 

Och i jeszcze mała muzyczna przerwa od ćwiczeń – wybaczcie – podoba mi się

I NA KONIEC TROCHĘ PODSUMOWAŃ – WYZWANIE 30 DNI Z MEL B:

MEL B ĆWICZENIA W PIGUŁCE – 20 MINUT TRENINGU CAŁEGO CIAŁA Z MEL B

Sprawdź też inne wpisy a blog, jeśli Ci się podoba polub i udostępnij innym

loading…


Zapisz

: | CoWartoZobaczyc | FreePhotos | ZDROWIE | Zdrowie-Uroda | hotto | PrzepisyNaZdrowie | ODCHUDZANIE | CzasNaZioła | Naturalne Sposoby | popularne | Domowe Sposoby | Ciekawostki o zdrowiu | WeightLoss | UlubioneInspiracje