Użyj 1 łyżeczkę cynamonu do swoich roślin i obserwuj co się dzieje!

Spread the love
    Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania SUPER REZULTAT ! w ciągu 3 miesięcy SCHUDŁAM 15,2 kg! odchudzanie bez diety - skuteczne>>>"

Użyj tylko 1 łyżeczkę cynamonu do swoich roślin i obserwuj co się dzieje! Oto nietypowe zastosowanie cynamonu

Szczypta cynamonu zawsze sprawia, że twoja kawa smakuje lepiej. Ale cynamon jest czymś więcej niż zwykłym wzmacniaczem smaku i przyprawą. Przynosi szereg korzyści dla twojego zdrowia, ale można go także używać w całym gospodarstwie domowym.
Czy możesz sobie wyobrazić używanie cynamonu w swoim ogródku? Tak, tam też można go używać ! Cynamon zabezpiecza sadzonki roślin przed grzybami i szkodnikami. Nie potrzeba ciężkich chemikaliów i pestycydów.
Podobne artykuły, które również interesują innych:

loading…A oto najlepsze zastosowania cynamonu w twoim ogrodzie – 6 zastosowań cynamonu.
1. Sadzonki – Gnicie jest skutkiem różnych chorób niszczących sadzonki przed i po wykiełkowaniu. Dlatego nasiona umierają. Bądź świadomy istnienia grzybów i różnych rodzajów gleb. Cynamon zapobiega gniciu. Wszystko co musisz zrobić, to oprószyć nim glebę. Pomoże to także uwolnić roślinę od małych muszek, które zwykle pojawiają się wokół tacki sadzonek.
2. Grzyby – Grzyby nie mają rosnąć na twoim kwietniku, prawda? Usuwanie ich z ziemi nie jest najlepszym sposobem, spędzania wolnego czasu. Oprósz odrobiną cynamonu ściółkę, aby zapobiec pojawianiu się grzybów wokół twoich roślin.

ciekawostkiozdrowiu.pl-cynamon-zastosowanie-nietypowe
3. Ukorzeniacz
Cynamon jest o wiele tańszy od konwencjonalnych chemikaliów i działa znacznie lepiej. Jedna szczypta cynamonu czyni cuda. Użyj go podczas sadzenia.
4. Środek odstraszający mrówki – Mrówki uciekają od cynamonu ! Posyp wszystko w swojej szklarni lub skup się na obszarze wokół grządek. To nie zabija mrówek, ale na pewno utrzymuje je z dala od roślin. Upewnij się, że posypałeś miejsca którymi jak sądzisz przychodzą. Cynamonu można użyć również do pozbycia się mrówek z domu.
Bądź na bieżąco >>> ciekawostkiozdrowiu.pl>>> , czyli ZNANE i POPULARNE W INTERNECIE Domowe Sposoby na Zdrowie i Urodę – każdego dnia nowe i trendujące informacje – dlatego na facebook(u) koniecznie >>>
POLUB STRONĘ ciekawostkiozdrowiu

Podobne artykuły, które również interesują innych:
loading...

5. Rany roślinne -Nadgorliwe przycinanie lub fałszywy ruch kosiarki może zranić twoją roślinę. Lepiej jest to naprawić. Oprósz odrobiną cynamonu „ranę”. W ten sposób przyspieszysz proces zdrowienia i jednocześnie zapobiegniesz atakowi grzybów. Jest to produkt dwa w jednym !
6. Rośliny domowe – Cynamon uwolni domowe rośliny od pleśni i zagrzybienia w doskonały sposób. Szczypta cynamonu na glebę rozwiąże problem. Będzie również trzymać z dala muszki, które lubią bzyczeć wokół twoich ukochanych roślin. Te same, które nękają twoje sadzonki. Cynamon zabija grzyby którymi się żywią, utrzymując twoje rośliny bezpiecznymi i szczęśliwymi.
Używaj cynamonu zarówno sam jak i dla swoich roślin. Jest to przyprawa uniwersalna.

Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu.

loading…


źródło: tophealthylifeadvices.com/add-1-tbsp-of-this-to-the-stem-of-your-plants-and-watch-what-happens/

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

: | CoWartoZobaczyc | FreePhotos | ZDROWIE | Zdrowie-Uroda | hotto | PrzepisyNaZdrowie | ODCHUDZANIE | CzasNaZioła | Naturalne Sposoby | popularne | Domowe Sposoby | Ciekawostki o zdrowiu | WeightLoss | UlubioneInspiracje