Te owoce są zdumiewająco podobne do narządów organizmu, którym pomagają

Spread the love
    Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania „...mogę podsumować moje odchudzanie. Minęły 3 miesiące. I mam SUPER REZULTAT ! W sumie w ciągu 3 miesięcy (i tydzień) schudłam… ponad 15 kg (a dokładniej SCHUDŁAM AŻ 15,2 kg!). Jak dla mnie to rewelacja!....>>>"

Niezwykłe wskazówki natury dla naszego zdrowia, czyli zadziwiające podobieństwo 9 owoców do organów ludzkich. To jedzenie pomaga i leczy zdrowie

Avokado, pomidory i gruszki mają pozytywny wpływ na zdrowie i funkcjonowanie macicy i do tego jeszcze mają bardzo podobny wygląd.

Takich owoców, warzyw czy grzybów jest więcej. Natura sama zadbała, żeby na podpowiedzieć co nam pomaga na nasze dolegliwości.

Zobacz 9 rodzajów jedzenia dla zdrowia.

OTO LISTA 9 OWOCÓW I WARZYW ZADZIWIAJĄCO PODOBNYCH DO NARZĄDÓW ORGANIZMU CZŁOWIEKA:

  1. Pomidor – serce

 

zadziwiające-podobienstwo-owocow-warzyw-do-ludzkich-narzadow-ktore-lecza-pomidorPomidor ma komory i jest czerwony, tak samo jak serce. Badania pokazują, że pomidor jest pełen potasu i żelaza, które są szczególnie dobre dla serca i krwi.

 

 

 

 

2. Orzech – mózg

zadziwiające-podobienstwo-owocow-warzyw-do-ludzkich-narzadow-ktore-lecza-orzech-wloski

Połówka orzecha włoskiego przypomina mózg; ma lewą i prawą półkulę, a także fałdy podobny do rowków mózgu. Wiadomo, że orzech pomaga w tworzeniu połączeń neuronowych w mózgu.

 

 

 

Artykuły, które również interesują innych:

loading…


3. Seler – kości

zadziwiające-podobienstwo-owocow-warzyw-do-ludzkich-narzadow-ktore-lecza--seler

Seler jest podobny w wyglądzie do kości, a poza tym, wpływa na ich wytrzymałość. Kości zawierają 23% sodu, tak jak to jedzenie.

 

 

4. Avocado – macica

zadziwiające-podobienstwo-owocow-warzyw-do-ludzkich-narzadow-ktore-lecza-awokado

Jeśli kobieta spożywa jedno awokado w tygodniu, jej hormony będzie w równowadze, a które mogłyby zmniejszyć ryzyko raka macicy i jajników. Najciekawsze jest to, że  9 miesięcy potrzebuje avocado do zostania owocem od zakwitnięcia
zadziwiające podobieństwo 9 owoców do organów ludzkich. To jedzenie pomaga i leczy

5. Słodki ziemniak – trzustka

 

zadziwiające-podobienstwo-owocow-warzyw-do-ludzkich-narzadow-ktore-lecza-slodki-ziemniak

 

Nie tylko wygląda jak trzustka, ale także wyrównuje poziom cukru we krwi.

 

 

Bądź na bieżąco >>> ciekawostkiozdrowiu.pl>>> , czyli ZNANE i POPULARNE W INTERNECIE Domowe Sposoby na Zdrowie i Urodę – każdego dnia nowe i trendujące informacje – dlatego na facebook(u) koniecznie >>>
POLUB STRONĘ ciekawostkiozdrowiu

 

6. Grapefruit – kobiece piersi

zadziwiające-podobienstwo-owocow-warzyw-do-ludzkich-narzadow-ktore-lecza-cytrusy

Choć pomarańcze, grejpfruty i inne owoce cytrusowe podobne są do kobiecego biustu, mogą wspomóc ruch limfy i zapobiegać rakowi.

 

 

 

 

7. Imbir – żołądek

zadziwiające-podobienstwo-owocow-warzyw-do-ludzkich-narzadow-ktore-lecza-imbir

Nie tylko podobny do tego narządu, ale również pomaga. Zawiera specjalne enzymy, które poprawiają trawienie i zapobiegają silnym skurczom i powstawaniu wrzodów.

 

 

 

8. Grzyby – ucho

zadziwiające-podobienstwo-owocow-warzyw-do-ludzkich-narzadow-ktore-lecza-grzyby

Przecięty grzybek jest identyczna z powłoką ucha. Ponadto, zaledwie kilka grzybów dziennie może poprawić słuch, gdyż są one jednymi z nielicznych pokarmów zawierających witaminę D.

 

 

 

9. Marchew – oczy

zadziwiające-podobienstwo-owocow-warzyw-do-ludzkich-narzadow-ktore-lecza-marchew

W przekroju poprzecznym, marchew wygląda ludzkie oko. I tak, nauka udowodniła, że ​​marchew zwiększa przepływ krwi i poprawę funkcji oczu.

 

 

 

Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu.

loading…


źródło:healthyfoodandhomeremedies.com/an-interesting-coincidence-the-appearance-of-the-fruit-that-you-eat-shows-which-organ-it-cures/

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

: | CoWartoZobaczyc | FreePhotos | ZDROWIE | Zdrowie-Uroda | hotto | PrzepisyNaZdrowie | ODCHUDZANIE | CzasNaZioła | Naturalne Sposoby | popularne | Domowe Sposoby | Ciekawostki o zdrowiu | WeightLoss | UlubioneInspiracje