Sygnały jakie wysyła nasze ciało. Te oznaki można przeoczyć. Nie ignoruj ich

Spread the love
    Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania SUPER REZULTAT ! w ciągu 3 miesięcy SCHUDŁAM 15,2 kg! odchudzanie bez diety - skuteczne>>>"

Diagnoza na szybko. Te oznaki można przeoczyć (numer 8 zaskakuje). Nie ignoruj ich.

Nasz organizm posiada unikalny sposób komunikowania nam, że coś jest nie tak. Najczęściej objawy lub oznaki chorób czy problemów ze zdrowiem są oczywiste.
Jednakże istnieją takie oznaki, które daje nam nasze ciało, a które często można przeoczyć.
Znaki mogą być czymś co nie od razu skojarzyłbyś z problemem zdrowotnym, ale znając te objawy możesz się uratować przed większymi kłopotami.

Popularne artykuły, które również interesują innych:

loading…


Twoje ciało zawsze wysyła sygnały żeby powiedzieć, że coś jest z nim nie tak. Nie ignoruj ich – 8 poważnych sygnałów.

1. Znamiona
Większość znamion jest nieszkodliwa, ale te, które pojawiają się na skutek opalania czasami mogą być niebezpieczne. Również gwałtowne występy znamion, szczególnie w nietypowych lokalizacjach, mogą być objawem różnych chorób skóry, takich jak rak skóry (czerniak).

2. Siwe włosy przed czterdziestką
Posiadanie więcej niż 50% siwych włosów na wczesnym etapie życia, może oznaczać, że masz do czynienia z cukrzycą.

3. Popękane usta, kąciki ust
Popękane usta mogą być powodowane przez zmiany temperatury i wiatr. Jednak, gdy wargi pękają często, może tak być na skutek zakażenia grzybiczego lub braku witaminy B w organizmie.

4. Obrzęk szyi
Jeśli zauważysz obrzęk szyi, nie ignoruj tego i natychmiast odwiedzić lekarza. Najczęstszym powodem spuchniętej szyi jest twoja tarczyca, głównie u kobiet między 20 a 50 rokiem życia.




Bądź na bieżąco >>> ciekawostkiozdrowiu.pl>>> , czyli ZNANE i POPULARNE W INTERNECIE Domowe Sposoby na Zdrowie i Urodę – każdego dnia nowe i trendujące informacje – dlatego na facebook(u) koniecznie >>> POLUB STRONĘ ciekawostkiozdrowiu

 

5. Białka oczu
Ta część ciała zawsze powinna być biała, z wyjątkiem przypadku przeziębień lub braku snu. Żółtawe białka oczu mogą być objawem żółtaczki lub choroby wątroby i problemów związanych z żółcią. Jeśli przypadkiem twoje białka oczu są czerwone, oznacza to, że albo masz wysokie ciśnienie krwi lub masz do czynienia z jakąś chorobą wirusową.

Podobne artykuły, które również interesują innych:
loading...

6. Zmiany na paznokciach
Paznokcie mogą wiele powiedzieć o stanie w jakim znajduje się organizm. Zmiany w paznokciach mogą wskazywać na wiele chorób. Cienkie i popękane paznokcie mogą być dziedziczone, ale mogą również wskazywać na brak wapnia w organizmie. Nieprawidłowa praca tarczycy może również powodować zmiany w paznokciach. Zobacz czego jeszcze możesz dowiedzieć się po wyglądzie paznokci>>>
ciekawostkiozdrowiu.PL-DIAGNOZA-CHOROB-SZYBKA-DIAGNOZA
7. Czerwone palmy
Czerwone dłonie mogą być objawem egzemy, zapalenia skóry lub reakcji alergicznej. Takie zmiany koloru na twoich dłoniach mogą też być oznaką choroby wątroby.

8. Utrata brwi
Nagła utrata brwi może być oznaką problemów związanych z tarczycą. Często może to wskazywać nadczynność lub niedoczynność tarczycy (10 objawów chorej tarczycy>>> sprawdź więcej>.

Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu.

loading…


źródło: holisticlivingtips.com/2015/11/12/signals-our-body-sends-to-tell-we-are-not-healthy-do-not-ignore-them/

Zapisz

Zapisz

: | CoWartoZobaczyc | FreePhotos | ZDROWIE | Zdrowie-Uroda | hotto | PrzepisyNaZdrowie | ODCHUDZANIE | CzasNaZioła | Naturalne Sposoby | popularne | Domowe Sposoby | Ciekawostki o zdrowiu | WeightLoss | UlubioneInspiracje