Historia odkrycia pewnego skutecznego sposobu na raka. Ale BIG PHARMA działa

Spread the love
    Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania SUPER REZULTAT ! w ciągu 3 miesięcy SCHUDŁAM 15,2 kg! odchudzanie bez diety - skuteczne>>>"

Historia odkrycia pewnego skutecznego sposobu na raka – 1 kropla  wystarczyła… ale BIG PHARMA działa.
Starożytne zapiski Persów wymieniają tę roślinę jako numer jeden wśród ziół leczniczych. Konopie w postaci oleju konopnego okazały się mieć także niezwykłą moc na raka. Na oficjalnych stronach w USA można znaleźć informacje, że konopie nie są narkotykiem gdyż nie uzależniają, można je przestać brać bez objawów narkotyku. Nie mówimy tu o paleniu marihuany bo w tej postaci to nie działa leczniczo. Konopie w postaci oleju konopnego leczą wątrobę a nie niszczą jak to robi morfina, mają silne działanie przeciwbólowe, nie ma też możliwość ich przedawkowania (chociaż przestrzega przed podawaniem ich małym dzieciom z uwagi na działanie na mózg). Substancje, które są w marihuanie mają korelacje do naszego systemu nerwowego, wzmacniają system obronny organizmu.
Ciekawe, że ta skuteczna roślina (bez względu na postać) została całkowicie zakazana w latach 20 tych XX wieku. I jak to się ma do takiej informacji jak ta poniżej.
ciekawostkiozdrowiu.pl-marihuana-lecznicz-olej-konopny-leczy-raka-sposób-na-raka

Podobne artykuły, które również interesują innych:

loading…


BIG PHARMA DZIAŁA. Ktoś chce nieźle zarobić.

Pewna firma ogłosiła niedawno, że opatentowała pierwszy modyfikowany genetycznie szczep marihuany. I ma to być krok do zastosowania przemysłowego marihuany i produktów z konopi.
Tak, opatentowano MARIHUANĘ GMO ! Ciekawe czy zgadniesz jaka to firma. Zanim przeczytasz na końcu wpisu rozwiązanie tej zagadki, zostaw (jeśli chcesz) swój komentarz i oczywiście udostępnij wpis.
I jak z każdym szczepem GMO nie wiadomo jakie będzie działanie. Bo to już nie będzie ta sama marihuana, która ma zastosowanie w medycynie czy olej konopny do leczenia raka np. w formie odkrytej przez Ricka Simpsona.

Konopie znane były na setki lat przed Chrystusem jako najwszechstronniej działająca roślina na wiele chorób.

Podobne artykuły, które również interesują innych:
loading...

Ciekawa historia i odkrycie Ricka Simpsona w leczeniu raka

Rick Simpson znalazł domowy sposób na pozyskiwanie oleju konopnego. W 2002 roku u R. Simpsona wykryto raka skóry, którego R.Simpson wyleczył w bardzo krótkim czasie olejem konopnym. Dzisiaj jego METODĄ WYLECZYŁO SIĘ Z RAKA PONAD 5000 OSÓB. Twierdzi, że olejem z konopi można leczyć takie choroby jak cukrzyca, miażdżyca, stwardnienie rozsiane, padaczka, astma, łuszczyca, a także jedne z najgroźniejszych form raka. Rick Simpson miał raka skóry.
Na miejsce objęte rakiem nałożył maleńką kroplę oleju konopnego i zabandażował a po 4 dniach okazało się, że raka nie było a skóra była zregenerowana całkowicie. Od tamtej pory rak nie wrócił a Simpson zaczął pomagać ludziom, za co był szykanowany, karany grzywną, aresztowany teraz jest coraz bardziej uznawanym specjalistą od oleju konopnego w Kanadzie. Nigdy nie sprzedawał konopi ale olej konopny a przepis jak robić ten olej umieścił na stronie internetowej. W wywiadzie dla gazety Telegraph z Serbii Rick Simpson opowiedział historię chorego, któremu lekarze dawali 48 godzin życia. Był to mężczyzna spuchnięty od chemioterapii z otwartymi ranami na nogach i ledwie oddychał. Syn tego chorego podał ojcu krakersa nasączonego (wg wskazówek Simpsona) olejem konopnym. I co się okazało ? Chory ojciec zaczął normalnie oddychać żeby po 3 miesiącach zostać wyleczonym z raka. Poznaj też  historię kobiety, która wygrała z rakiem dołączając do tysięcy wyleczonych dzięki olejowi konopnemu zastosowanemu wg metody Ricka Simpsona >>>

Bądź na bieżąco >>> ciekawostkiozdrowiu.pl, czyli ZNANE i POPULARNE W INTERNECIE Domowe Sposoby na Zdrowie i Urodę – każdego dnia nowe i trendujące informacje – dlatego na facebook(u) koniecznie >>> POLUB STRONĘ ciekawostkiozdrowiu

 

Wpis ma charakter informacyjny i nie ma za zadanie leczyć czy namawiać do zmiany czy rezygnacji z dotychczasowego leczenia. I na koniec rozwiązanie zagadki, która firma opatentowała pierwszy szczep genetycznie modyfikowanej marihuany. Tą firmą jest Mosanto. Tak, ta nielubiana firma w wielu krajach za spustoszenia jakich dokonała w środowisku naturalnym (jest producentem zakazanego środka chwastobójczego a powszechnie stosowanego, o nazwie Roundup, który wbrew fałszywym zapewnieniom producenta nie ulega biodegradacji ). Po tych dokonaniach można sobie wyobrazić co teraz może się stać z marihuaną GMO. I można być pewnym , że firma ta nie inwestowałaby gdyby nie miała większej pewności legalizacji marihuany.
Sprawdź też inne wpisy a blog, jeśli Ci się podoba polub i UDOSTĘPNIJ INNYM, może się komuś przydać

loading…


Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

: | CoWartoZobaczyc | FreePhotos | ZDROWIE | Zdrowie-Uroda | hotto | PrzepisyNaZdrowie | ODCHUDZANIE | CzasNaZioła | Naturalne Sposoby | popularne | Domowe Sposoby | Ciekawostki o zdrowiu | WeightLoss | UlubioneInspiracje