Od 1930 roku znane są PRZYCZYNY RAKA. Dlaczego są ukrywane !!

Spread the love
    Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania SUPER REZULTAT ! w ciągu 3 miesięcy SCHUDŁAM 15,2 kg! odchudzanie bez diety - skuteczne>>>"

Od ponad 100 lat pewne kręgi naukowców i niezliczona ilość organizacji badawczych przekonują opinię publiczną, że wciąż borykają się ze znalezieniem przyczyny raka. W tym samym czasie przemysł farmaceutyczny opatentował ogromne ilości różnych chemicznych leków, które cały czas przynoszą potężne przychody finansowe (Zobacz też jak działa ten farmaceutyczny monopol).

Natomiast medycyna naturalna i wszelkie alternatywne rozwiązania nie są patentowane i na szeroką skalę pozostają ignorowane.

ciekawostkiozdrowiu.pl-przyczyny-raka
Popularne artykuły, które również interesują innych:

loading…


Tymczasem wszystko opiera się o patenty i dowody naukowe. Medycyna naturalna i wszelkie alternatywne rozwiązania nie są patentowane, dlatego na szeroką skalę pozostają ignorowane. Oto przykłady dlaczego tak nie powinno być:

William Russell (1852-1940) w 1890 roku zaobserwował, że wewnątrz i wokół komórek rakowych znajdują się mikroorganizmy. Później odkryto, że odpowiedzialne za to jest zjawisko pleomorfizmu. Ze względu na poziom pH komórki i organella komórkowe przyjmują różnorakie kształty i rozmiary.

W 1931 roku Otto Warburg otrzymał Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny za odkrycie, że główną cechą komórek nowotworowych jest niski poziom energii pozyskiwanej z ATP (główny nośnik energii produkowany w mitochondriach w procesie oddychania komórkowego).

W 1930 roku dr Royal Rife, mikrobiolog (który opracował zastosowanie harmonicznych częstotliwości wprowadzających mikroorganizmy w wibracje, aż do ich „eksplozji” i śmierci), wykazał, że komórki rakowe mogą z powrotem zmienić się w zdrowe, jeżeli wewnątrzkomórkowe mikroorganizmy zostaną zniszczone.
Jednakże nie został on nagrodzony za swoje odkrycie, a połączone siły amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA) oraz Związku Lekarzy (American Medical Association – AMA) zniszczyły jego laboratorium.

Grupa ekspertów z Independent Cancer Research Foundation (ICRF), która jest organizacją non-profit zajmującą się odkrywaniem naturalnych metod leczenia raka, odkryła w jaki sposób mikroorganizmy wewnątrz komórek nowotworowych hamują energię z ATP. Dzięki temu odkryli ponad 25 naturalnych metod leczenia raka.

Podobne artykuły, które również interesują innych:
loading...

Kolejny przykład to – Dirty Cheap Protocol, będący kombinacją miodu i kurkumy, które to zabijają bakterie w komórkach raka.
Miód jest przyciągany przez komórki nowotworowe ze względu na większe zagęszczenie receptorów glukozy na ich powierzchni, oraz ma działanie bakteriobójcze. Natomiast połączenie jego działania z kurkumą daje jeszcze lepsze efekty. Miód odgrywa rolę „konia trojańskiego”, który wpuszcza do komórek właśnie kurkumę.
Kurkuma jest jednym z najlepszych roślinnych środków do eradykacji Helicobacter pylori. Dowiedziono tego w trzech różnych badaniach naukowych.
Dirty Cheap Protocol obejmuje ponad tuzin innych synergistycznych metod przy użyciu miodu i kurkumy, które niszczą mikroorganizmy wewnątrz komórek raka.
Bądź na bieżąco >>> ciekawostkiozdrowiu.pl, czyli ZNANE i POPULARNE W INTERNECIE Domowe Sposoby na Zdrowie i Urodę – każdego dnia nowe i trendujące informacje – dlatego na facebook(u) koniecznie >>> POLUB STRONĘ ciekawostkiozdrowiu

Znaczenie zasadowości i tzw. EFEKT WARBURGA

Wiadomo od wieków, że żywność może zdeterminować nasz ogólny poziom pH. Dr Otto Warburg, laureat Nobla z 1931 roku odkrył, że do 95% wszystkich przypadków raka przyczynia się kwaśne środowisko (więcej >>>)
Udało mu się także udowodnić, że rak nie może rozwijać się w środowisku zasadowym, gdzie poziom pH wynosi 7,36 lub więcej ! Według niego, kwasica (nadmiar kwasów) jest nie tylko związana z rozwojem raka, ale może również prowadzić do innych chorób, takich jak osteoporoza, cukrzyca, choroby serca i prawie wszystkich innych chorób przewlekłych, które cierpimy w dzisiejszych czasach. Obecnie w XXI wieku onkolodzy w wielu krajach badają tzw Efekt Otto Warburga, gdyż stwierdzono, że sama dziedziczna skłonność do nowotworów to za mało. Zgadzają się, że to co w 1931 roku odkrył Otto Warburg ma olbrzymie znaczenie w leczeniu raka. I może kiedyś doczekamy się ogłoszenia, że ludzkość znalazła lekarstwo na raka.

Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu.

loading…


źródło: healinglifeisnatural.com/root-cause-cancer-hidden-since-1930s/, warsztatdobregoslowa.pl/prawdziwe-przyczyny-raka/, healthyfoodhouse.com/root-cause-cancer-hidden-since-1930/, www.cancertutor.com/

: | CoWartoZobaczyc | FreePhotos | ZDROWIE | Zdrowie-Uroda | hotto | PrzepisyNaZdrowie | ODCHUDZANIE | CzasNaZioła | Naturalne Sposoby | popularne | Domowe Sposoby | Ciekawostki o zdrowiu | WeightLoss | UlubioneInspiracje