1 szklanka tego domowego napoju pomaga na przeziębienie i… na bezsenność. 2 w 1

Spread the love
    Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania SUPER REZULTAT ! w ciągu 3 miesięcy SCHUDŁAM 15,2 kg! odchudzanie bez diety - skuteczne>>>"

1 szklanka tego domowego napoju pomaga na przeziębienie i… na bezsenność. 2 w 1

Sposoby na przeziębienie bywają różne.

Większość osób w okresie wzmożonych infekcji podnosi odporność jedząc więcej antyoksydantów, witaminy C, czosnku itp.

Ale kiedy dopada nas przeziębienie warto sięgnąć po ten sprawdzony babciny sposób.

Dodatkową zaletą jest to, że po dodaniu jednego składnika mamy także napój na bezsenność i bezdech.

CiekawostkiOzdrowiu.pl-na-bezsennosc-przeziebienie-domowe-spsoby

SPOSOBY NA PRZEZIĘBIENIE  i BEZSENNOŚĆ – 2 w 1.

Wszystko czego potrzebujemy, to kilka naturalnych składników i możemy zapomnieć o walce jaką często przechodzimy w chłodne dni lub bezsenne nocy.

II DOMOWY PRZEPIS – MLEKO Z MIODEM NA PRZEZIĘBIENIE

Składniki:
– ok. 3/4 szklanki mleka (organicznego bez hormonów)
– 1 łyżka (może być 1 łyżeczka)  miodu

Instrukcje:
W garnku podgrzej mleko, ale przelej do szklanki zanim się zagotuje. Następnie dodaj miód,  wymieszaj i wypij wszystko powoli przed pójściem do łóżka. I to wszystko ! Nasz organizm rozpoczyna walkę z przeziębieniem. Jeśli dodatkowo masz kaszel możesz dodać do mleka z miodem, 1/2 łyżeczki masła. Masło idealnie złagodzi kaszel

II PRZEPIS NA BEZSENNOŚĆ i BEZDECH

Bezsenność jest częstym problemem zdrowotnym, a miliony ludzi ma trudności, gdy próbuje zasnąć i doznać odpoczynku, którego ich ciało tak pragnie.

Szacuje się, że roczne straty samej gospodarki amerykańskiej wynoszą aż 63 mld dolarów rocznie utraconych z powodu mniejszej wydajności pracy pracowników cierpiących na bezsenność.

Większość pacjentów stosuje przeciw bezsenności leki na receptę ale leki te powodują wiele skutków ubocznych, takich jak zgaga, problemy ze skupieniem uwagi, zaparcia oraz zawroty głowy i są potencjalnie uzależniające.

Istnieją jednak bardzo skuteczne, naturalne alternatywy dla tych leków, które mogą pomóc w walce bezsennością i osiągnąć upragniony długi i mocny sen. Oto jeden z naturalnych sposobów.

Składniki:

– ok. 3/4 szklanki mleka (organicznego bez hormonów)
– 1 łyżeczka miodu
– kilka kropli ekstraktu z wanilii

Instrukcje:

W garnku podgrzej mleko, ale przelej do szklanki zanim się zagotuje. Następnie dodaj wanilię i miód, wymieszaj i wypij wszystko powoli przed pójściem do łóżka. I to wszystko !– Mleko

Pokarmy o wysokiej zawartości białka, takie jak mleko zawierają tryptofan, aminokwas, który pomaga zasnąć. Stymuluje on produkcję serotoniny i melatoniny, a tym samym powoduje łagodne działanie uspokajające.

– Miód

Ostatnie badania z podwójnie ślepą próbą losową i kontrolowanym placebo potwierdziła, że miód ma silne właściwości pogłębiające odpoczynek. Faktycznie, sprzyja produkcji glikogenu związku, który ma zasadnicze znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania wątroby, podczas gdy odpoczywamy.

Jeśli zmniejszy się jego poziom, może to wybudzić mózg i spowodować apetyt na żywność zawierającą glikogen w środku nocy. Miód również pobudza reakcję chemiczną, która zwiększa wydzielanie melatoniny w mózgu.

– Czysty ekstrakt waniliowy

To wyścig myśli pogłębia bezsenność a badania przeprowadzone w 1991 roku potwierdziły, że aromat wanilii odpręża umysł. Testy obejmowały między innymi skany MRI 85-ciu uczestników i wszystkie z nich wykazały znaczne zmiany aktywności mózgu związane z relaksacją i zmniejszeniem lęku.

Bezsenność może być również wynikiem chorób układu oddechowego, takich jak bezdech senny i wanilia również wtedy jest bardzo korzystna. Francuskie badania wykazały, że ekspozycja na aromat wanilii już pierwszego dnia zmniejszała przypadki bezdechu sennego o 36%.

Skuteczność napoju jest spowodowana cudownym działaniem jego składników.

szklanka tego domowego napoju pomaga na przeziębienie i… na bezsenność. 2 w 1
http://ciekawostkiozdrowiu.pl/mleko-z-miodem-na-przeziebienie/ …

: | CoWartoZobaczyc | FreePhotos | ZDROWIE | Zdrowie-Uroda | hotto | PrzepisyNaZdrowie | ODCHUDZANIE | CzasNaZioła | Naturalne Sposoby | popularne | Domowe Sposoby | Ciekawostki o zdrowiu | WeightLoss | UlubioneInspiracje