Rakotwórcza, toksyczna i plastikowa żywność z Chin, której unikaj

Spread the love
    Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania SUPER REZULTAT ! w ciągu 3 miesięcy SCHUDŁAM 15,2 kg! odchudzanie bez diety - skuteczne>>>"

Oto 10 groźnych produktów z Chin, czyli żywność, której musisz unikać – jest rakotwórcza, toksyczna, wypełniona plastikiem, błotem, chemią. Jak rozpoznać plastikowy ryż

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z faktu, że wiele pokarmów, które spożywamy codziennie zostało przywiezione z Chin.
Dlaczego chcemy importować, gdy mamy tak wiele własnych upraw a wręcz nadwyżek rolnych? Jedyna odpowiedź jaka się nasuwa, to niska cena dla klienta i zysk dla dystrybutorów.
Podobne artykuły, które również interesują innych:

loading…Najbardziej niebezpieczne artykuły spożywcze importowane z Chin, które możemy spożywać codziennie i nawet o tym nie wiedzieć. Oto 10 szkodliwych i niebezpiecznych produktów chińskich:

1. Sok jabłkowy
Chiny są znane ze stosowania niebezpiecznych pestycydów w produkcji żywności, w tym zakazanych pestycydów. Prawie 50% całego soku jabłkowego sprzedawanego w Stanach Zjednoczonych jest importowana z Chin.

2. Sól przemysłowa
Chińczycy często wykorzystują sól produkowaną do celów przemysłowych jako sól kuchenną co może prowadzić do wysokiego ryzyka udaru mózgu i zawału serca, wysokiego ciśnienia krwi.
3. Ryby Dorsz i Tilapia
Połowa amerykańskich dorszy jest importowana z Chin, gdzie wody są bardzo mocno zanieczyszczone chemikaliami i pestycydami. Podobnie jest z rybami tilapia – 80% z tilapii sprzedawanych w Stanach Zjednoczonych i w UE jest również chińskich.

4. Kurczak
Chiny często mają problemy z ptasią grypą i innymi chorobami przenoszonymi drogą pokarmową

5. Chiński czosnek
31% czosnku jest importowanego z Chin, gdzie stosowane są tony szkodliwych pestycydów a w szczególności bromku metylu.

6. Sztuczne jajka
Jedna z azjatyckich firm produkuje z kwasu alginowego, potasu, żelatyny, chlorku wapnia i wody wzbogaconej o syntetyczny barwnik sztuczne jajka. Takie „jajka” umieszczane są w sztucznych skorupkach.
ciekawostkiozdrowiu.pl-rakotworcze-plastikowe-jedzenie-z-chin-jak-rozpoznac-plastikowy-ryż
7. Nudle
Oryginalne chińskie kluski robione są ze słodkich ziemniaków a fałszywe z parafiny i tuszu

Podobne artykuły, które również interesują innych:
loading...

8. Zielony groszek
To również nic trudnego – chińskie firmy sprzedawały zamiast groszku, soję barwioną specjalnym barwnikiem.

9. Pieprz czarny i biały
W chińskiej prowincji Guangdong sprzedawano błoto jako czarny pieprzu, natomiast biały pieprz robiono głównie z mąki.
Bądź na bieżąco >>> ciekawostkiozdrowiu.pl, czyli ZNANE i POPULARNE W INTERNECIE Domowe Sposoby na Zdrowie i Urodę – każdego dnia nowe i trendujące informacje – dlatego na facebook(u) koniecznie >>> POLUB STRONĘ ciekawostkiozdrowiu

10. Plastikowy ryż
Stwierdzono również, że Chiny produkują fałszywy ryż. Jeśli nie wiemy jak rozpoznać sztuczny ryż, to nawet nie zauważymy, że jest z plastiku. A robiony jest na bazie ziemniaków i… przemysłowego plastiku. Według Stowarzyszenia Chińskich Restauracji zjedzenie trzech misek takiego ryżu jest równoznaczne ze zjedzeniem… plastikowej reklamówki.

Jak rozpoznać plastikowy ryż

1. W wodzie sztuczny ryż nie zatonie. Wystarczy, że sprawdzisz to, wsypując trochę ryżu do szklanki, a następnie zalejesz wodą. Jeżeli po wymieszaniu ryż będzie się unosić, to oznacza, że jest z plastiku, gdyż prawdziwy ryż opadnie na dno.
2. Prawdziwy ugotowany ryż po paru dniach spleśnie, gdy będzie trzymany po ugotowaniu w ciepłym miejscu.
3. Podpal ryż – jeśli poczujesz zapach palonego plastiku lub ziemniaków, to masz do czynienia z fałszywym, plastikowym ryżem.

Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu.

loading…


źródła: youtube.com/watch?v=Eb20RAip3l0, althealthworks.com/7943/top-10-toxic-fake-food-items-produced-in-chinayelena/, youtube.com/watch?v=PqR7wtOtyzM , youtube.com/watch?v=PqR7wtOtyzM

Zapisz

: | CoWartoZobaczyc | FreePhotos | ZDROWIE | Zdrowie-Uroda | hotto | PrzepisyNaZdrowie | ODCHUDZANIE | CzasNaZioła | Naturalne Sposoby | popularne | Domowe Sposoby | Ciekawostki o zdrowiu | WeightLoss | UlubioneInspiracje